fotografia okolicznościowa wrocław

Jaworski TOZ prosi o pomoc w zebraniu funduszy na podłączenie bieżącej wody

 Jaworski TOZ prosi o pomoc w zebraniu funduszy na podłączenie bieżącej wody

Jaworski TOZ w 2015 roku otrzymał od Urzędu Miasta w Jaworze półhektarową działkę, na której przebywają bezdomne zwierzęta czekające na adopcję. Fundacja prowadzi szeroko zakrojoną akcję, której celem jest pozyskanie środków na podłączenie bieżącej wody i tym samym usprawnienie działania punktu przetrzymań zwierząt. Zachęca też do pomocy wszystkich, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.
 
Na podłączenie bieżącej wody potrzebujemy około 15 000 zł. Dla nas to niebotyczna suma, jednak nie siedzimy bezczynnie i nie czekamy, aż pieniądze pojawią się na naszym koncie - mówi – mówi Agnieszka Szulc, Wolontariuszka #TOZJawor. Pozyskiwanie Sponsorów, odświeżenie strony internetowej www.toz - jawor.pl, kontakty z jaworskimi przedsiębiorcami czy licytacje na portalu społecznościowym w formie tzw. bazarku to tylko część pomysłów, które wprowadzono w życie – dodaje.
 
 
Na tym nie kończą się pomysły na pozyskanie całej kwoty, bowiem Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jaworze w planach ma organizację czerwcowego „Balu Nocy Letniej”.  Formuła ma być podobna do Charytatywnego Balu Andrzejkowego, tyle że ten planujemy zorganizować w plenerze. Biały namiot, jasne sprzęty, lekkie menu i letni klimat – oto pomysł na zdobycie dodatkowych funduszy na działanie przytuliska w Jaworze.  
 
W dalszym ciągu zbieramy przedmioty i vouchery na usługi, które będziemy mogli zlicytować na letnim balu . Dużym powodzeniem zawsze cieszą się książki, mały sprzęt AGD i biżuteria. Każdy grosz, i to w dosłownym znaczeniu, jest dla nas na wagę złota. Podłączenie bieżącej wody w przytulisku dla bezdomnych psów to nasz priorytet na 2017 rok! – mówi Joanna Babiś, współorganizatorka eventu.  
 
Codziennie bieżąca woda jest dostarczana prosto z domu przez wolontariuszy w dziesięciu 5litrowych butelkach. Ciężkie, nieporęczne i wydzielane na każdego zwierzaka butle to duże utrudnienie, który jak najszybciej powinien zostać rozwiązany. Jeśli jaworski oddział TOZu jest jednym z najlepiej i najprężniej działających w kraju to przytulisko prowadzone przez prozwierzęcych aktywistów w mieście powinno być wzorowe z pełnym dostępem do mediów.  
 
Pomóc w zbiórce można na kilka sposobów:

 Wpłacając pieniądze na konto jaworskiego TOZu: 68 2030 0045 1110 0000 0415 6010  z dopiskiem „Bieżąca woda”  

 Przekazując przedmioty i usługi do licytacji

 Wykupując miejsce reklamowe na ogrodzeniu wzdłuż przytuliska przy ul. Słowackiego 32 w Jaworze o wymiarach: 200 cm x 400 cm (wysokość/szerokość). 
 
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jaworze to stowarzyszenie, które prężnie działa na terenie gminy od 2008 roku. Dotychczas przeprowadzono ponad 2000 udanych adopcji, co daje średnią ponad 250 w roku. Wszystkie informacje związane z działalnością oraz ogłoszenia adopcyjne dostępne są na profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/tozjawor/  i stronie www.toz-jawor.pl  
 
 
 
Kontakt dla mediów:

Joanna Babiś

T: +48 600 29 99 23

E-mail: tozJawor@gmail.com   
 

Zobacz także album na facebooku

(pamiętaj o dużej literze)

Jesteśmy na:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jaworze Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jaworze

Jestem do adopcji

Ami

w schronisku od: 2017-10-28

więcej »

Szarik

w schronisku od: 2015-09-18

więcej »

Figo

w schronisku od: 2017-06-22

więcej »

Beta

w schronisku od: 2016-12-29

więcej »

Cane corso Adopcje Cane corso Fotograf Legnica Fotograf Złotoryja Fotograf Wrocław Fotograf Jawor Weterynarz Świebodzice
Close